درباره ما : گروه تورهاي هند

گروه تورهای هند ( وابسته به شركت خدمات مسافرتي روياي جهانگردي چهارفصل ) در حال حاضر از فعالترين مجموعه هاي مجري تورهای هند برای مسافران داخلی و همچنين مسافران خارجي ميباشد . اين مجموعه همچنين يكي از فعالترين هلدينگ ها در رزرواسيون هتل هاي هند  را داراست . این مجموعه موفق شده در سالهای گذشته چندین دوره به عنوان مجری منتخب مسافران برای تورهای هند  برگزیده شود و در رویدادهای مختلف گردشگری برای اجرای تورهای با کیفیت و همچنین کسب رضایت بالای مسافران مورد تقدیر قرار گیرد.

اين گروه افتخار دارد روزانه به صورت پياپي در بيش از بيست  ساعت پروازي در روز مسافران را به صورت گروهی و يا انفرادی در قالب تورهای هند  از شهرهای مختلف روانه اين کشور زيبا مينمايد . اين تورها از شهر تهران به صورت روزانه بيش از 14 ساعت پروازي  انجام ميگيرد . همچنين از ساير شهرهاي برزگ نيز ماند مشهد ، ساري ، رشت ، كرمانشاه ، اصفهان ، تبريز و... نيز مسافران تورهاي هند  ميهمان اين مجموعه ميباشند .

 آژانس هواپیمایی

ارائه بهترین قیمت برای هتل های هند  : گروه تورهای هند  افتخار چندين سال همكاري با تمامي هتلهاي مطرح هند  را نيز در كارنامه خود دارد . و همچنين توفيق داشته ارزنده ترين هتلهاي هند را بعضا با تخفيفات بسيار مناسب در اختيار مسافران خود قرار دهد. 

 میزبانی از بیشترین مسافران سازمانی در هند :این مجموعه همچنین افتخار داشته در طول یک دهه فعالیت خود از بیشترین تعداد مسافرین سازمانی و گروهی در  هند نیز پذیرایی نماید .

ارائه بالاترین تخفیفات گردشگری در هند : از دیگر مزایای تورهای هند این گروه ارائه بالاترین تخفیف برای خدمات گردشگری در هند است . شایان ذکر است بسیاری از آیتم های گردشگری که مسافران در هند از آنها استفاده مینمایند بعضا با بیش از 50 درصد تخفیف به مسافران این مجموعه ارائه میشود . 

عرضه تورهای مسافرتی رایگان : هر ماه ده ها تور و یا بلیط رایگان به هند صرفا به مشتریان این مجموعه تعلق میگیرد . مشتریان گروه تورهای هند میتوانند هر ماه در این جشنواره شرکت کنند و از خدمات رایگان ارائه شده باخبر باشند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلیط و تورهای رایگان دبی میتوانید از صفحه جشنواره تورهای مسافرتی رایگان بازدید نمایید.

 

شماره های تماس :

بخش تور    :  42632  و  88530609

رزرواسیون  :43361

پشتیبانی آژانسهای همکار :22695111

سازمانها و ارگانهای طرف قراردا : 88549155

 

آدرس : خیابان شهید بهشتی ،جنب متروی بهشتی ، پلاک 10

You have no rights to post comments